FORUM EZOTERYCZNE  - WRÓŻBY  Z KART  TAROTA

FORUM EZOTERYCZNE - WRÓŻBY TAROTA - przyszłość - WRÓŻBY TAROTA - uczucia - WRÓŻBY TAROTA - finanse - WRÓŻBY TAROTA ...


#301 2024-05-01 17:20:59

 Mikesz

Administrator - wróżbita

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2013-10-28
Posty: 4512

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

Do Paula OO - Elżbieta :

Twoja łatwowierność i naiwność jest zastanawiająca ...
Przecież w ostatniej wróżbie dla Ciebie  wyraźnie napisałem :  " ... Tarot wyraźnie i jednoznacznie zasygnalizował oszustwo, kradzież, podstęp  i nieuczciwość ze strony tego pana / Diabeł p.p /.
On Tobie nie będzie w stanie oddać tych pieniędzy / negatywna Karta finansowa - Król Denarów p.o /.
Karty pokazały pewne niebezpieczeństwo i ostrzegają Cię przed tym człowiekiem  / 6 Kielichów  p.o  - 6 Denarów p.o /.
Wniosek : nie pożyczaj nikomu żadnych pieniędzy, nie pomagaj finansowo , bo inaczej je wszystkie stracisz, pomimo jego wielkich zapewnień, że odda "...


I teraz podobnie znów pokazały Karty:
Jest wielce prawdopodobne , że padłaś ofiarą oszustwa i wyłudzenia pieniędzy przez tego pana  / Królowa Mieczy p.p - jako Ty , 5 Mieczy p.p  -  porażka, strata , niepowodzenie, chciwość ... Ósemka Denarów p.p - jako On  czyli to jego korzyści finansowe, sukces , przebiegłość , darowizna ... /.
Wprawdzie Tarot  teraz tego zbyt wyraźnie i jednoznacznie nie pokazał, ale mam przeczucie, że tak, niestety się stało ... ? -
Przecież obrót gotówkowy między państwami  odbywa  się wyłącznie poprzez system bankowy, a nie że pieniądze ktoś sobie przewozi  i  wwozi  do innego kraju w walizce  czy w plecaku.
Jeżeli w jego bagażu niby nadesłanym do Ciebie  / tak to zrozumiałem / -  faktycznie nie będzie  odpowiedniej sumy pieniędzy  - taki fakt oszustwa i wyłudzenia pieniędzy należy zgłosić  jak najszybciej  odpowiednim organom państwowym czyli Policji .
Masz przecież jakiś kontakt do niego, adres , nazwisko ... może to jest jakaś szajka , która w ten sposób wyłudza pieniądze od naiwnych osób, typu sławna  metoda  "na wnuczka" ... ?
Elżbieto - zwalniam Cię z tych symbolicznych wpłat na rzecz pomocy zwierzętom w schroniskach w zamian za wróżbę , bo obawiam się, że już wystarczająco dużo  mogłaś stracić pieniędzy  -

Mikesz

Offline

 

#302 2024-05-01 20:20:19

paula00

Użytkownik

Zarejestrowany: 2019-01-16
Posty: 36

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

Dziekuje za wrozbe
To prawda jestem niestety zbyt latwowierna.

Offline

 

#303 2024-05-03 19:57:55

 Mikesz

Administrator - wróżbita

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2013-10-28
Posty: 4512

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

Informacja  administratora  forum :

W związku z faktem, że coraz częściej i na dłużej to forum jest wyłączane z niewiadomych przyczyn  przez właściciela tego forum / pun.pl / , na co nie mam  żadnego wpływu  - proszę o  "przeniesienie się" -  na moje drugie, inne  ezoteryczne forum - udzielania wróżb w temacie  - " Mikesz zaprasza na Tarota ... " , które zawsze działa bez zarzutu.
Zasady i warunki  udziału w nim - są takie same , jak tutaj.
Adres jest niemal identyczny :
http://www.wrozbytarota.fora.pl/

Tylko zamiast końcówki - "pun.pl" -  jest "fora.pl " .
Proszę zapisać już teraz ten adres i zapraszam do rejestracji na to moje inne forum :

http://www.wrozbytarota.fora.pl/

administrator - Mikesz

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tele.pun.pl www.amforum.pun.pl www.blo.pun.pl www.dmt.pun.pl www.bleachthegame.pun.pl