FORUM EZOTERYCZNE  - WRÓŻBY  Z KART  TAROTA

FORUM EZOTERYCZNE - WRÓŻBY TAROTA - przyszłość - WRÓŻBY TAROTA - uczucia - WRÓŻBY TAROTA - finanse - WRÓŻBY TAROTA ...


#1 2022-11-21 15:07:50

 Mikesz

Administrator - wróżbita

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2013-10-28
Posty: 4509

Mikesz zaprasza na Tarota ...

Witam ponownie .

Przywracam mój temat  udzielania wróżb na tym forum .

Po usunięciu  parę miesięcy temu  kilku tysięcy postów i wróżb z poprzednich lat  z tego forum  / ok. 11 lat /  - teraz odnawiam  ten swój wątek bezpłatnych wróżb .

Przypominam, że jestem cały czas obecny na moim podstawowym forum :
http://www.wrozbytarota.fora.pl/


Mój regulamin :

- za każdym razem  koniecznie trzeba podać swoje dane ( imię i datę urodzenia ) oraz osoby o którą pytamy także
- a poza tym pytajcie o co chcecie ... uczucia, miłość , sprawy finansowe, zawodowe, zdrowie , rodzina ... i inne


Warunki udzielania wróżby na tym  forum są następujące :

Aby uzyskać odpowiedź i prognozę na przyszłość z Kart Tarota - proszę o wpłatę symbolicznej kwoty - 20 zł  - za każde jedno pytanie - na rzecz pomocy i wsparcia dla  bezdomnych zwierząt znajdujących się w dowolnie wybranym przez siebie schronisku.
Ta drobna suma , przekazana przez Was - nie będzie dla mnie , tylko dla potrzeb ratowania samotnych i bezbronnych zwierząt , będących w różnych ośrodkach i schroniskach  / psy,  koty, konie, inne ... /.

I taki jest mój nowy pomysł.

Zamiast cały czas wróżyć bezpłatnie, gratis , co czynię od ok. 12  lat na przeróżnych  ezoterycznych forach -  doszedłem do wniosku , że większą wartość tych moich tarotowych przepowiedni - będzie taka, że poprzez Wasze pytania do Kart , oprócz mojej szczerej odpowiedzi - wesprzecie  przerażone  i bezdomne zwierzęta .
I te moje wróżby dla Was -  jednocześnie nadadzą jakiś większy sens i cel oraz wartość mojej działalności udzielania wróżb.

Powtarzam : nie będę pobierał żadnych pieniędzy dla siebie.
Sądzę, że ten mój pomysł będzie bardziej honorowy i godny dla nas wszystkich.

Wniosek : jeżeli chcecie wróżbę od Mikesza - to proszę w zamian o wpłatę 20 zł. na rzecz pomocy dla zwierząt , albo przed wróżbą, albo tuż po jej udzieleniu .
Ja  oczywiście nie będę sprawdzał , czy ktoś zastosował się do tych moich nowych zasad udzielania wróżb na forum , czy nie , bo nie mam takich technicznych możliwości.
Jednak uprzedzam , że Mikesza  albo  zwierzęta można oszukać . Ale losu, przeznaczenia czy Tarota już nie.
Nieuczciwość czy kłamstwo wróci w przykry sposób  do tej osoby wcześniej czy później .
Więc, jeżeli  zdecydujecie się na prośbę  do Kart Tarota na tym moim nowym forum - musicie być pewni, że warunki danej wróżby spełnicie honorowo.

Poniżej  podaję przykłady adresów schronisk  dla zwierząt , na które można wpłacić tą sumę .
Numery ich kont sami znajdziecie w internecie , zresztą sami sobie wybierzcie na jaki ośrodek chcecie wpłacić te pieniądze , ale koniecznie z zaznaczeniem w swoim poście na forum  - jego nazwy.
To ważne dla mnie.
A ja tym samym uznam, że piszecie prawdę i nowe zasady funkcjonowania tego forum - spełniliście -
Np :
https://kotyspodbloku.pl
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt - "Promyk " - Gdańsk ul. Przyrodników
TOZ Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt ul. Ślazowa  - Wrocław
Schronisko na Paluchu - Warszawa ul. Paluch
Fundacja - "Centaurus " / tylko konie / - Wrocław ul. Wałbrzyska

Dziękuję -

Administrator - Mikesz

Offline

 

#2 2022-11-22 18:29:01

mg-27

Użytkownik

Zarejestrowany: 2020-02-15
Posty: 40

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

Witaj Mikesz
W połowie października rozpoczęłam pracę w fabryce w Niemczech.  Niestety pracy coraz mniej, zwalniają dużo ludzi. Jeszcze cały grudzień ma być bardzo zmniejszona produkcja. Raczej na inną pracę w tym czasie nie ma szans.
Proszę sprawdź ile jeszcze popracuję  i czy w razie czego uda mi się załatwić chorobowe. Czy możliwy będzie powrót...
Dane na priv
Dziękuję

Offline

 

#3 2022-11-22 18:33:05

 Mikesz

Administrator - wróżbita

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2013-10-28
Posty: 4509

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

mg - 27 - przyjąłem, wróżba jutro w środę.

Mikesz

Offline

 

#4 2022-11-23 19:21:53

 Mikesz

Administrator - wróżbita

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2013-10-28
Posty: 4509

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

Do mg - 27 :

Tarot pokazał, że masz niewielkie szanse, abyś w tej niemieckiej fabryce utrzymała  pracę do końca tego roku .
Niewykluczone ryzyko zwolnienia Cię z pracy  ok. 1 - 10 grudnia ... ? / 4 Pentakle p.p - 10 Pentakle p.o  /.
Wskazane jest rozważenie pójście na zwolnienie lekarskie w  dniach - 29 listopad - 2 grudzień.../?/, na 2 tygodnie ,  ale pod warunkiem, że w ogóle faktycznie  to da Ci coś finansowo, bo inaczej, to nie ma sensu ... / 6 Mieczy p.p - 5 Mieczy p.o /.
Dalej w Kartach nie widać ewentualnej możliwości zatrudnienia się ponownie w tym samym miejscu pracy po Nowym Roku / 2 Buław p.o /.
Wniosek : szukaj już teraz na wszelki wypadek coś innego, albo w Polsce lub w Niemczech.

Powodzenia i pozdrawiam -

Mikesz

Offline

 

#5 2022-11-23 19:34:51

mg-27

Użytkownik

Zarejestrowany: 2020-02-15
Posty: 40

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

Witaj, dziękuję serdecznie. Jednak zwolnienie.
Dzięki Twojej wróżbie postaram się nastawić psychicznie.
Chorobowe wezmę na 2 dzień zwolnienia, nie szybciej, popracuję ile będę mogła - powinno być zapłacone.
Przynajmniej przez ten czas aż produkcja w fabrykach ruszy.
Wszystkiego dobrego, pozdrawiam 🙂

Ostatnio edytowany przez mg-27 (2022-11-23 19:41:03)

Offline

 

#6 2022-11-23 21:55:10

paula00

Użytkownik

Zarejestrowany: 2019-01-16
Posty: 36

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

Witam

Niedawno moj tata trafil do szpitala i bardzo boje sie o jego zdrowie.Ma robionych wiele badan.Czy jego zdrowie choc troche soe poprawi Stanislaw 08.01.1958?
Moja data ur.Elzbieta 27.02.1980
Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez paula00 (2022-11-23 21:56:52)

Offline

 

#7 2022-11-24 16:20:35

 Mikesz

Administrator - wróżbita

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2013-10-28
Posty: 4509

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

Do Paula 00  - Elżbieta :

W/g Kart - zdrowie Twojego ojca w szpitalu w najbliższym czasie / do 1 miesiąca czasu / - powinno się poprawić.
Jakaś kobieta / lekarz / - będzie miała w tym swój konkretny i pozytywny udział ... ? / Królowa Kielichów p.o -  jako Ty - Królowa Monet p.p - Król Buław p.p /.
I tego Wam oboju - życzę.

Mikesz

Offline

 

#8 2022-11-24 21:25:30

paula00

Użytkownik

Zarejestrowany: 2019-01-16
Posty: 36

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

Dziekuje za odpowiedz

Offline

 

#9 2022-11-26 23:25:36

katja

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-12-12
Posty: 63

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

Witaj .
Przychodzę z zapytaniem,  jak karty to widzą.
Jestem nieszczęśliwa w małżeństwie.  Nie złożyłam jeszcze pozwu bo mamy dziecko.
Pytanie: czy moje małżeństwo ma jeszcze szanse na przetrwanie?
Czy widać u mnie poprawę finansowa ?
Czy w przyszłym roku poczuje się lepiej,  psychicznie?.
Dziękuję,
Dane na prv

Offline

 

#10 2022-11-27 15:44:52

 Mikesz

Administrator - wróżbita

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2013-10-28
Posty: 4509

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

Do Katja :

Twoich danych na prv. - nie otrzymałem, ale znalazłem je w archiwum forum prywatnych wiadomości , ale bez danych Twojego męża ... / Marcin ? /.

Zadałaś mi  jednocześnie  3 różne pytania naraz, więc co dzień będę odpowiadał na jedno pytanie.

1. W Kartach - nie widać szans na przetrwanie tego małżeństwa na przyszłość / 3 Buław p.o - 2 Kielichów p.o - Królowa Buław p.o /.
Jest jakby już wszystko uczuciowo " pozamiatane" ...?

Tarot sygnalizuje, że jeżeli czujesz się nieszczęśliwą w tym związku - chyba jednak  trzeba powoli zacząć myśleć o rozwodzie, który potem da  Ci szansę i możliwość  zaczęcia, nowego, lepszego życia.
Dalszy ciąg  w czasie takiego  dotychczasowego układu i relacji z mężem - nie ma sensu.
Trzeba coś zrobić , aby być szczęśliwą, bo  Tobie się to należy, jesteś jeszcze  młoda i wiele przed Tobą.

Odpowiedź na kolejne pytanie - jutro.

Mikesz

Offline

 

#11 2022-11-27 20:48:59

Ana00

Użytkownik

Zarejestrowany: 2018-10-14
Posty: 8

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

Witaj😀
Od niedawna mam nową pracę ale niestety nie pasuje mi ona i nie jestem w stanie dostosować się do warunków które tam panują ( duży rygor, procedury, brak szacunku do pracowników).
Szukam nowej pracy ale nie jest to łatwe. Dostałam wstępną propozycję po znajomościach ale nie wiadomo od kiedy miałabym tam zacząć.
Zależy mi na pracy właśnie u nich ale do tego czasu będę pewnie musiała znaleźć coś innego.
Mam pytanie do kart :
Jak bedzie wygladało moje życie zawodowe w przeciągu 2 miesięcy?

Offline

 

#12 2022-11-28 00:59:20

 Mikesz

Administrator - wróżbita

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2013-10-28
Posty: 4509

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

Do Ana 00 :

Wróżba niemożliwa - brak danych / imię i data urodzenia /.
Do kogo mają odnieść się Karty ?

Mikesz

Offline

 

#13 2022-11-28 08:54:23

Ana00

Użytkownik

Zarejestrowany: 2018-10-14
Posty: 8

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

Mam problem zeby wyslac Tobie wiadomosc prywatna. Dzisiaj znowu probowalam ale cos jest nie tak i nie mam tej wiadomosci w  wyslanych wiec pewnie nie doszla.
Podaje dane Anna 19.11.1992

Offline

 

#14 2022-11-28 15:58:49

 Mikesz

Administrator - wróżbita

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2013-10-28
Posty: 4509

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

Do Katja :

Odpowiedź na pytanie nr. 2 : / odpowiedź na pytanie nr. 1 - masz powyżej /

Wróżba w tej sprawie została wykonana do dnia 10 marca 2023 r.
W/g Kart  - Twoja sytuacja finansowa do tego czasu powinna mieć tendencje do pewnej poprawy / 3 Kielichów p.p    - Królowa Kielichów p.o - 6 Kielichów p.p /.
Wniosek : Tarot pokazał, że w Twoich sprawach finansowych nic złego się nie zadzieje , tylko trzeba pilnować swoich finansów, być ostrożnym, żądnych pożyczek czy niepotrzebnych wydatków, zwłaszcza na święta.

Odpowiedź na trzecie pytanie jutro - we wtorek .

Do Ana 00 :


Przyjąłem, wróżba dzisiaj, późnym wieczorem.

Mikesz

Offline

 

#15 2022-11-28 21:02:53

 Mikesz

Administrator - wróżbita

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2013-10-28
Posty: 4509

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

Do Ana 00 :

Tarot pokazał, że do dnia 4 lutego 2023r. - otrzymasz jakąś inną, nową pracę i to być może - "po tej znajomości"... ?
Warunkiem  jednak tego jest - cały czas pilnowanie  oraz monitorowanie tej sprawy, tej sytuacji.
I absolutnie nie wolno Tobie odpuszczać tej możliwości i szansy na swoją  inną pracę  / Sprawiedliwość p.p - Zmartwychwstanie .p.p  /.

Podjęcie wcześniej  Twojej obecnej i aktualnej  pracy - Karty  interpretują  - jako wyraźny błąd  / Głupiec p.o /.
I trzeba pozbyć się ze swojego życia jak najszybciej tej toksycznej pracy, która Ci nie odpowiada / Koło Fortuny p.p / i szukać innej.

I tego Tobie życzę.

Mikesz

Offline

 

#16 2022-11-28 23:51:06

Ana00

Użytkownik

Zarejestrowany: 2018-10-14
Posty: 8

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

Bardzo dziękuję za wróżbę😀 faktycznie podjęcie tej pracy to był duży błąd. Wiem że powinnam jak najszybciej zmienić prace. Jak mam czas to przegladam ogłoszenia i wysyłam CV ale jak narazie to słabo mi idzie bo byłam tylko na jednej rozmowie. Muszę się spiąć i więcej czasu poświęcić na szukanie

Pozdrawiam

Offline

 

#17 2022-11-29 18:01:09

 Mikesz

Administrator - wróżbita

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2013-10-28
Posty: 4509

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

Do Katja - Katarzyna :

Odpowiadam na Twoje pytanie nr. 3 : "... Czy w przyszłym roku poczuje się lepiej,  psychicznie ?... "
To pytanie jest zbyt ogólne , cały rok jest długi i pewnie będą okresy, gdy będziesz czuła się lepiej, a w innym czasie gorzej ... Tak jak w życiu, przecież ciągle różnie bywa ... I co mają pokazać Karty ... ?

W/g Tarota - niekorzystne miesiące w przyszłym roku dla Ciebie pod względem samopoczucia psychicznego to : maj i czerwiec / Kapłan p.o - Król Kielichów p.o / ,  sierpień i wrzesień / Słońce p.o - 3 Buław p.o / oraz grudzień / Kapłanka p.o /.
Pozytywne lub neutralne miesiące pod tym względem  to : luty - kwiecień / Królowa Mieczy p.p - Umiarkowanie p.p - Paź Kielichów p.p / , lipiec czy listopad ...

Ta moja informacja Tobie niewiele da ... ale skoro zapytałaś , to odpowiedziałem.

Na kolejną wróżbę zapraszam najszybciej za 3 tygodnie, ale już z innymi pytaniami.

Mikesz

Offline

 

#18 2022-12-03 16:43:41

 Mikesz

Administrator - wróżbita

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2013-10-28
Posty: 4509

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

Do Migotka 44 :

Wróżba została wykonana dla Ciebie w tej sprawie tylko do końca tego roku .

Tarot pokazał i zasygnalizował, aby jednak nie reagować zbyt gwałtownie na tą obecną niekorzystną sytuację w pracy ... / Królowa Mieczy p.p - 8 Buław p.o - 2 Mieczy p.p / i na na razie tej swojej pracy nie zmieniać.
W/g Kart - warto przeczekać tą przykrą sytuację, bo masz w sobie pewne pozytywne zawodowe atuty.
Nie warto jeszcze uciekać z tej pracy tak od razu .
Trzeba przetrzymać jakoś te trudne chwile - w miarę spokojnie, grzecznie, dyplomatycznie, starając się jakoś załagodzić konflikty między pracownikami.
Przynajmniej trzeba to zrobić do samego końca tego roku, bo ostatecznie może Ci się to opłacać ... ? / Rycerz Monet p.p /.
Powodzenia.

Mikesz

Offline

 

#19 2022-12-03 16:45:17

 Mikesz

Administrator - wróżbita

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2013-10-28
Posty: 4509

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

Do Truskawk - Kasia :

W/g Kart - w ciągu najbliższych 3 miesięcy / do 16 lutego 2023 r. / - może pojawić się jakiś pan w Twoim życiu / 9 Mieczy p.o - 4 Kielichów p.p - 9 Kielichów p.p /.
Jednak On będzie wyraźnie niezdecydowany, aby podjąć próbę stworzenia między Wami konkretnego związku .
Ale ewentualnie , jeżeli ta wróżba się w miarę spełni - wykorzystaj na swoją korzyść , to co między Wami będzie / np. przyjaźń czy sex , inne ... ? /.
Wniosek : jednak stałego, konkretnego związku do tego okresu czasu - w Tarocie na razie nie widać . / np. kolejne Karty dla Ciebie w tej sprawie to negatywny Pustelnik czy 5 Mieczy p.p /.

Mikesz

Offline

 

#20 2022-12-03 16:50:44

 Mikesz

Administrator - wróżbita

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2013-10-28
Posty: 4509

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

Do Gwiazdka 7 - 7 :

Tarot pokazał, że z obecnym jeszcze partnerem / byłym / - raczej już nie ma szans ani możliwości powrotu do relacji, która kiedyś była między Wami / 5 Mieczy p.o - 5 Kielichów p.p - 7 Kielichów p.o /, pomimo, że jeszcze oboje na coś liczycie ...?
Jak to się teraz mówi - jest już "pozamiatane".
Do 1 kwietnia 2023r. - Karty sygnalizują ostateczne zakończenie Waszego związku / Śmierć p.o /.
Do tego czasu - także nie poznasz kogoś innego na jakieś bliższe uczuciowe relacje. To będzie dla Ciebie jakby jałowy emocjonalnie okres ... ?

Dopiero za jakiś czas - nie określony dokładnie w Tarocie - takie poznanie nastąpi / As Monet p.p + Zmartwychwstanie p.p /.
Ale to za minimum jeden rok lub znacznie później.
Powodzenia.

Mikesz

Offline

 

#21 2022-12-03 16:54:26

 Mikesz

Administrator - wróżbita

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2013-10-28
Posty: 4509

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

Do Moonlight - Karolina :

Tarot pokazał, że to nie jest Twoja wina tej zaistniałej sytuacji między Wami.
Mam wrażenie, że On jakby ma "przesyt" tego Waszego związku ... ?
On chciałby jeszcze czegoś innego doświadczyć ... ? Ale z jakiś względów i powodów bardziej osobistych - na to nie może się zdecydować ... ?
I stąd właśnie ta jego irytacja, która skupia się teraz na Tobie ... ? / 7 Kielichów p.p - Rycerz Monet p.p - 3 Kielichów p.o / .
Dla mężczyzny wiek ok. 40 lat - jest bardzo niebezpieczny, przełomowy i często niesie zmiany w życiu.
Kolejna Karta pokazuje, że Wasza relacja ma tendencję do jej osłabienia, a nawet zakończenia ... ? / Sprawiedliwość p.o /.
Nie wykluczam, że On ma kogoś na oku, ale wciąż nie może się zdecydować na ew. inną znajomość z przyczyn bardziej raczej czysto osobistych - moralno- etycznych - poczucia winy ...? / 10 Monet p.p - Królowa Buław p.o - Paź Mieczy p.o - 8 Kielichów p.o /.
Wniosek : nic nie rób na siłę. Jeżeli uznasz, że nie ma sensu dalej ciągnąć taki związek - to daj sobie spokój, póki jesteś jeszcze młoda i atrakcyjna.

Mikesz

Offline

 

#22 2022-12-04 02:58:22

Evelynnn87

Użytkownik

Zarejestrowany: 2019-03-06
Posty: 36

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

Witam Mikesz,
Chciałabym Cię prosić o karty w dość trudnej i skomplikowanej sytuacji .
Będzie więcej niż 1 pytanie .
Z racji tego ze jest to dość krepujacy temat wszystko opisze na pw.
Oczywiście szanuje Twoje zasady i jesli nie zgodzisz się , zrozumiem .

Offline

 

#23 2022-12-04 19:04:21

 Mikesz

Administrator - wróżbita

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2013-10-28
Posty: 4509

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

Do Evelynnn 87 :

Po pierwsze - polskie prawo nie przewiduje, aby ktoś np. z rodziny - wnioskował i skierował  bez mocnego uzasadnienia kogoś na przymusowe leczenie  ...
Nie ma takiej możliwości prawnej.
O tym , czy kogoś umieścić w placówce zamkniętej - decyduje tylko i wyłącznie Sąd  na wniosek Policji np. w przypadkach podejrzenia zagrożenia czyjegoś zdrowia i życia .
Zazwyczaj wszelkie kłótnie typu rodzinnego - są  z zasady przez Policję z reguły bagatelizowane . Policja reaguje konkretnie tylko  wtedy, kiedy faktycznie jest popełniony fakt przestępstwa .
Więc, spoko  ... każdy na każdego przecież  może rożne bzdury nagadać ...

Twoje zadanie teraz jest  takie , aby jak najszybciej wynieść  się z tego rodzinnego domu i zerwać wszelkie kontakty z rodziną / brat, matka /.

1. W/g Kart  - raczej to sama Twoja matka zdecydowała ostatecznie o tym, aby zgłosić  Wasz konflikt rodzinny na Policję / 5 Mieczy p.o /.
2 . Brat z matką będą chcieli cały czas pozbyć się Ciebie i podejmą rożne kroki w tym kierunku / Rycerz Monet p.o - 3 Buław p.o - 3 Monet p.o /.
Wniosek I : w tej sytuacji jesteś raczej osamotniona . Trzeba wiać z tej rodziny, z tego domu i to jak najszybciej i gdziekolwiek, bo inaczej dalsze czekanie może  dla Ciebie skończyć się bardzo przykro / Wieża p.p /.
Wniosek  II : jakiegoś poważnego dramatu czy tragedii  - w Tarocie w Twoim życiu - nie widać . Jednak trzeba jak najszybciej uciekać z tego toksycznego miejsca gdziekolwiek , zrywając wszelkie kontakty z rodziną raz na zawsze, bo dalej ciągnąć tego nie ma absolutnie żadnego sensu .
Może zagranicę ... ? / Świat p.p /.

Mikesz

Offline

 

#24 2022-12-06 16:05:43

 Mikesz

Administrator - wróżbita

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2013-10-28
Posty: 4509

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

Gat - zgodnie z Twoim życzeniem - Twoje konto zostało usunięte z forum.
Dziękuję za współpracę.

admin - Mikesz

Offline

 

#25 2022-12-09 17:32:13

Tusia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2018-01-13
Posty: 44

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

Mikeszu, chciałabym prosić Cię o wróżbę dotycząca ewentualnej zmiany pracy. Po wypadku boję się jeździć samochodem i mam utrudniony dojazd do pracy. Chciałabym znaleźć bliżej miejsca zamieszkania. Czy w bliskiej przyszłości uda się dokonać zmiany na lepsze? Nie mogę przełamać strachu przed jazdą.... Z góry dziękuję. Pozdrawiam ❤️
Paula, 19.03.86

Offline

 

#26 2022-12-10 16:48:07

 Mikesz

Administrator - wróżbita

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2013-10-28
Posty: 4509

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

Tusia - przyjąłem,  wróżba jutro w niedzielę po południu.

Mikesz

Offline

 

#27 2022-12-11 17:32:02

 Mikesz

Administrator - wróżbita

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2013-10-28
Posty: 4509

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

Do Tusia - Paula :

Tarot pokazał, że w przyszłym roku - może  Ci się udać  znaleźć nową, inną  pracę bliżej miejsca zamieszkania / do 3  marca 2023 r ...? /.
Szukaj wciąż  takiej,  bo jest na to szansa, choć niewielka / 7 Kielichów p.o - 9 Buław p.o  - 3 Kielichów p.p /.
Jednocześnie Karty pokazują, że mimo wszystko staraj się cały czas konsekwentnie  i nie odpuszczaj - przełamać swój lęk przed jazdą samochodem , bo to jest podstawa Twojego  dalszego normalnego funkcjonowania w życiu we współczesnym codziennym świecie.
Czas leczy rany i osobiste obawy .
Trzeba stopniowo, powoli przełamywać się w tej kwestii, w tym problemie psychologicznym i w końcu nabrać odwagi ... / 6 Mieczy p.p /.
Jakiegoś konkretnego zagrożenia w tej sferze  dla Ciebie w tej  sytuacji - w Kartach - nie widać , więc  zalecam więcej odwagi , by ponownie zacząć prowadzić samochód.
I tego Ci życzę -

Mikesz

Offline

 

#28 2022-12-11 21:05:25

Tusia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2018-01-13
Posty: 44

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

Bardzo serdecznie dziękuję i życzę spokojnej nocy 🙂

Offline

 

#29 2022-12-15 20:25:32

 Mikesz

Administrator - wróżbita

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2013-10-28
Posty: 4509

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

Do Mazi 2280 - Marcin :

Tarot odnosi się  bardzo niechętnie, co do Twojego powrotu z urlopu  do pracy  zagranicą u Twojego szwagra , który źle Cię traktuje / Słońce p.o - Gwiazda p.p - 10 Kielichów p.o /.
Dalsza Twoja praca w dotychczasowym miejscu - raczej nic dobrego na przyszłość  nie wróży ...
Być może warto wykorzystać ten swój czas urlopu na szukanie i zorientowanie się  na miejscu  w możliwościach zawodowych w tej kwestii  / 9 Monet p.p - Paź Kielichów p.p /.
Nie wiem, w jakim kraju pracujesz i do jakiego kraju jedziesz na ten urlop, bo nie napisałeś.
Wniosek : zacznij na poważnie już teraz  przez cały czas szukać pracy gdzie indziej.
Ale dopóki takiej nowej , innej  nie znajdziesz - to trzeba będzie jeszcze przez jakiś czas pomęczyć się w pracy u szwagra ... - 
Na drugą część pytania / Twoje sprawy uczuciowo - miłosne / - odpowiem do 24 godzin.

Powodzenia.

Mikesz

Offline

 

#30 2022-12-16 20:45:37

 Mikesz

Administrator - wróżbita

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2013-10-28
Posty: 4509

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

Do Mazi 2280 - Marcin :

Twoje sprawy i sytuacja uczuciowo -  miłosna do dnia 31 marca 2023r. :

W Kartach - do tego okresu - nie widać odpowiedniej kobiety dla Ciebie, z którą wszedłbyś w bliższe, konkretne relacje, typu  - partnerstwo, prawdziwa przyjaźń czy jakiś związek ... / 6 Kielichów p.o - Król Buław p.o / , pomimo Twoich chęci i nawet pewnych starań  / 8 Buław p.p - Paź Kielichów p.p /.
Być może,  jakaś dziewczyna w tym czasie spodoba się Tobie , ale chyba nic z tego nie wyjdzie .  Jednak cały czas próbuj, to nigdy nie zaszkodzi ... - 
To teraz jeszcze nie ten czas, nie ten moment dla Ciebie w tej kwestii poznania swej partnerki .
Pozdrawiam z Wrocławia - 

Mikesz

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.biolgeo0910.pun.pl www.polscyfanatycy.pun.pl www.csfanta.pun.pl www.hetmanska1944.pun.pl www.dragonballgame.pun.pl