FORUM EZOTERYCZNE  - WRÓŻBY  Z KART  TAROTA

FORUM EZOTERYCZNE - WRÓŻBY TAROTA - przyszłość - WRÓŻBY TAROTA - uczucia - WRÓŻBY TAROTA - finanse - WRÓŻBY TAROTA ...


#31 2022-12-17 12:10:15

Halina

Użytkownik

Zarejestrowany: 2022-12-17
Posty: 1

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

Witam, chciałabym zapytać jak będą wyglądały moje sprawy sercowe w 2023 roku? ♥
Pozdrawiam Hanka, 05.04.1984

Offline

 

#32 2022-12-17 18:14:50

 Mikesz

Administrator - wróżbita

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2013-10-28
Posty: 4509

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

Do Halina - Hanka :

Twoje sprawy i sytuacja uczuciowo - miłosna na 2023r. - w/g Kart :

Styczeń : coś zyskasz w jakiejś relacji damsko - męskiej ... ? / 4 Monet p.p / , ale nie wiem, co to będzie, bo nie napisałaś, czy Ty jesteś singielką, czy mężatką, po rozwodzie, czy masz na razie tylko chłopaka, ew. "bardzo bliską przyjaciółkę ", bo także bez problemów wróżę na osoby homoseksualne.... itp ...itp ...
Stąd ta moja wróżba będzie dość ogólna, tak jak Twoje ogólne pytanie na ten temat.

Luty - marzec : jakby zmienność sytuacji zdarzeń w tej sferze, raz lepiej , raz gorzej ... / 10 Buław p.p - 3 Kielichów p.p /. Dobre i fajne kontakty towarzyskie ... ?
Kwiecień - maj : coś niedobrego może przydarzyć się w tym czasie w tek kwestii uczuciowej / Wisielec p.o - Zmartwychwstanie p.o / . Jakaś wzajemne kłótnie, niezgoda, brak współpracy ... ? To może być trudny czas dla Ciebie.
Czerwiec - lipiec : z kolei  ponownie znów  jednak jakiś zysk, sukces ... ? / As  Monet p.p / .

W Tarocie widzę dużą zmienność nastrojów i sytuacji w Twych sprawach sercowych.

Sierpień - wrzesień : jakiś  ważny mężczyzna  sprawi Ci przykrość, odtrąci , a nawet poniży ... ? / Król  Monet p.o - 3 Mieczy p.p /.
Październik - grudzień : może zjawić się przy Tobie jakiś nowy pan / 2 Kielichów p.p / na flirt, romans, sex ... ale to raczej będzie tylko na krótko, nie osiągniesz swojego celu , bo zrobisz coś niewłaściwego, jakiś błąd ... ? / 9 Monet p.o - Głupiec p.p //

Wniosek
: poważnego, stałego i nowego jakiegoś związku miłosnego  na przyszłość dla Ciebie w 2023r. - w Tarocie nie widać.

Pozdrawiam.

Mikesz

Offline

 

#33 2022-12-30 18:24:52

 Mikesz

Administrator - wróżbita

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2013-10-28
Posty: 4509

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

Życzę wszystkim  użytkownikom tego forum  oraz  także jego  gościom - wszystkiego najlepszego i Szczęśliwego Nowego Roku  - 2023 ... -

Mikesz - administrator

Offline

 

#34 2023-01-02 20:04:44

Tusia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2018-01-13
Posty: 44

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

Witaj Mikeszu, czy sprawdziłbyś mi, czy widać w kartach u mnie miłość w tym roku?
Tzn. czy jest szansa na poznanie kogoś, z kim można by stworzyć coś naprawdę fajnego?
Paula, 19.03.86

Offline

 

#35 2023-01-03 17:30:16

mario71

Użytkownik

Zarejestrowany: 2016-02-06
Posty: 19

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

Witaj Mikesz...chciałbym prosić o wróżbę...aby spojrzeć w Tarota czy dobrze byłoby przeze mnie złożyć wymówienie z pracy od 1 lutego 2023r a jak nie to kiedy? i znaleźć nową pracę?
Dziękuję i pozdrawiam i wiele dobrego z nowym rokiem    
Mariusz 1971.07.27

Ostatnio edytowany przez mario71 (2023-01-03 17:32:11)

Offline

 

#36 2023-01-03 20:17:27

 Mikesz

Administrator - wróżbita

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2013-10-28
Posty: 4509

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

Do Tusia - Paula :

Twoje sprawy i sytuacja miłosno - uczuciowa na 2023r. - w/g Kart :

Styczeń - marzec : niebawem pojawi się lub nawet już teraz jest jakiś mężczyzna blisko Ciebie , ale Ty w końcu odwrócisz się od Niego, ponieważ On będzie wciąż niezdecydowany i niepewny ... ? / Królowa Buław p.p - 4 Mieczy p.p - Księżyc p.p / .
Ta ewentualna "znajomość" lub tylko jakiś kontakt  -  okaże się  w dalszej perspektywie nie realny ...?  Jakby tylko "bujanie w obłokach"  i żadnych konkretów w tym temacie ... ?
Kwiecień  -  sierpień : być może pojawi się nowy , inny, silny i ważny mężczyzna w twoim życiu ... ? / Rycerz Mieczy p.p - As Kielichów p.p - 4 Buław p.p  - 6 Kielichów p.p - Zmartwychwstanie p.p / , z którym może coś zadziałać się uczuciowo pozytywnie ... ? Nie wykluczone nawet na pewien czas - jakieś partnerstwo, sex, związek ... inne  ... ?
Wrzesień - październik : niestety, w tym okresie ta relacja z jakiś powodów i przyczyn - może się urwać ... ? / 5 Mieczy p.p - As Monet p.o /.
Listopad - grudzień : w tym czasie  nieco starszy od Ciebie pan pojawi się przy Tobie, którym będziesz zaciekawiona ...? I  ta znajomość może okazać się korzystną emocjonalnie dla Ciebie ...?  / Kapłanka p.p -  Król Buław p.p /.
Wniosek : na pewno w kwestii spraw sercowych  będzie się wiele działo w Twoim życiu  w tym roku .
Jednak  konkretnego, stałego i dłuższego  związku  dla Ciebie  z konkretnym facetem na przyszłość - w Tarocie nie widzę.

Mikesz

Offline

 

#37 2023-01-03 20:27:38

 Mikesz

Administrator - wróżbita

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2013-10-28
Posty: 4509

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

Mario 71 - Mariusz :

Przyjąłem, wróżba jutro w środę, po południu.

Mikesz

Offline

 

#38 2023-01-03 20:34:39

Tusia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2018-01-13
Posty: 44

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

Dziękuję bardzo 🙂 pozdrawiam.

Offline

 

#39 2023-01-03 22:41:45

paula00

Użytkownik

Zarejestrowany: 2019-01-16
Posty: 36

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

Witaj

Elzbieta 27.02.1980.
W lutym.mam operacje wyciecia nowotworu miesniaka.
Czy wszystko bedzie dobrze?

Pozdrawiam

Offline

 

#40 2023-01-04 18:36:24

 Mikesz

Administrator - wróżbita

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2013-10-28
Posty: 4509

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

Do Mario 71 - Mariusz :

Tarot wyraźnie i jednoznacznie pokazał , aby na razie - wstrzymać się z tą chęcią  zwolnienia się z pracy z dniem 1 lutego.
Ten krok w dalszej perspektywie  zawodowej  - może okazać się dla Ciebie  niekorzystny i niewłaściwy / Cesarz p.o - 3 Mieczy p.o - Król Buław p.o - Księżyc p.p / . Możesz coś dużo wtedy stracić ... ?
Jeszcze  zastanów się  nad tą sprawą i ewentualnie z taką decyzją wstrzymaj się na  co najmniej  -  do przełomu wiosny i lata , szukając  na wszelki wypadek  w między czasie  innej,  nowej pracy ... / 2 Kielichów p.p /.
To zawsze nigdy nie zaszkodzi ...
W każdym razie - nie rób gwałtownych ruchów, wszystko ma być dokładnie przemyślane i nie śpiesz się z taką decyzją .

Mikesz

Do Paula OO :

Przyjąłem, wróżba dzisiaj w środę -  późnym wieczorem.

Mikesz

Offline

 

#41 2023-01-04 21:48:54

 Mikesz

Administrator - wróżbita

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2013-10-28
Posty: 4509

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

Do Paula OO - Elżbieta :

W/g Kart - ta operacja w pełni uda się, zgodnie z zamierzeniami lekarzy  / 8 Monet p.p - 3 Buław p.p - Głupiec p.p /.
Jednak  czeka Cię potem kolejny, dalszy  niełatwy etap leczenia, ale w sensie pozytywnej prognozy na przyszłość i odzyskania zdrowia   / 10 Mieczy p.o - 5 Kielichów p.o  - jako czas odbudowy, powrót do zdrowia, siła wewnętrzna, powrót nadziei i właściwa medyczna terapia  / .
I tego Tobie - życzę -

Mikesz

Offline

 

#42 2023-01-04 22:02:37

paula00

Użytkownik

Zarejestrowany: 2019-01-16
Posty: 36

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

Dziekuje za wrozbe i nadzieje.
To wyglada jakbym mogla miec raka..mam nadzieje ze nie

Offline

 

#43 2023-01-06 12:12:28

mario71

Użytkownik

Zarejestrowany: 2016-02-06
Posty: 19

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

Dziękuję Mikesz za wróżbę i pozdrawiam.

Offline

 

#44 2023-01-17 11:55:15

Antenka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2018-06-23
Posty: 5

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

Cześć Mikesz,

Poznałam pewnego mężczyznę, chciałabym wiedzieć czy stworzę z nim długotrwałą relacje.
Aneta 19.10.93, Łukasz 28.11.91

Offline

 

#45 2023-01-17 13:52:22

 Mikesz

Administrator - wróżbita

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2013-10-28
Posty: 4509

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

Przyjąłem, wróżba dzisiaj , we wtorek - wieczorem.

Mikesz

Offline

 

#46 2023-01-17 19:10:38

 Mikesz

Administrator - wróżbita

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2013-10-28
Posty: 4509

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

Do Antenka - Aneta :

To zależy od tego, co kto i na jaki czas przyjmuje określenie - " długotrwała relacja ".
Dla niektórych jest to parę miesięcy, dla innych - rok, dwa, nawet trzy lata , a jeszcze dla innych pozostałych jest to kwestia okres na kilka dobrych lat ...
Ja przyjąłem w tym przypadku / przy Twoim pytaniu /  założenie czasowe - ok. 2  lat  wzajemnej  dobrej, konkretnej i poważnej relacji.

Tarot pokazał, że Ty trochę zabujałaś się w tym panu / Królowa Kielichów p.p /. Gotowa jesteś wiele mu dać od siebie.
Niestety, dalsze Karty sygnalizują, że z tej znajomości nic konkretnego, nic poważnego na przyszłość i na dłużej - nie wyniknie ... / Rycerz Monet p.oWisielec p.p /.
Wniosek : proszę uważać na relację z tym facetem i nie angażować się w poważne uczuciowe relacje / także finansowo  / .
Proszę także uważać na jakieś swoje  "błędy" w tej sytuacji  / np. zbytnie zaufanie, inne ... ?  / w stosunku do tego pana  / Głupiec p.o /, bo to może źle się skończyć .

Mikesz

Offline

 

#47 2023-01-17 21:02:33

Antenka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2018-06-23
Posty: 5

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

Dziękuję

Offline

 

#48 2023-01-20 01:47:07

paula00

Użytkownik

Zarejestrowany: 2019-01-16
Posty: 36

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

Czesc, chcialabym spytac o mojego tate,bo ma powazne badanie we wtorek.
Czy wszystko dobrze sie ulozy i bedzie zdrowy?
Moj ojciec - Stanisław  08.01.1958 r.

Pozdrawiam

Offline

 

#49 2023-01-20 20:19:26

 Mikesz

Administrator - wróżbita

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2013-10-28
Posty: 4509

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

Do Paula 00 :

Gdy  ma się  65 lat  - to raczej  już żadne wyniki  lekarskie nie będą całkowicie  idealne i jak należy ... I tak pewnie będzie i tym razem ... ?
Trzeba liczyć się z pewnymi komplikacjami  i jakimś  leczeniem  po tym badaniu ... ? / Wieża p.p - Siła p.p - Mag p.o /.
Ze zdrowiem Stanisława - raczej już nie będzie tak jak kiedyś, gdy był  młodszym człowiekiem , bo to jest po prostu już taki wiek ...
Żadnego dramatu czy tragedii w Tarocie w tej kwestii zdrowia ojca -  oczywiście nie widać , ale może trzeba będzie teraz zmienić nastawienie do swojego zdrowia i bardzo teraz  o nie zadbać ...  / pozytywna Karta na koniec - As Kielichów p.p /.
Powodzenia i życzę Wam obojgu zdrowia.

Mikesz

Offline

 

#50 2023-01-20 21:19:38

paula00

Użytkownik

Zarejestrowany: 2019-01-16
Posty: 36

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

Dziekuje

Offline

 

#51 2023-01-21 21:11:08

 Julijanka

Użytkownik

Skąd: Tczew
Zarejestrowany: 2016-09-26
Posty: 40

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

Dzień dobry Mikeszu, Chciałabym się zapytać o pracę.
Wiem ,że moja koleżanka czuje zagrożenie z mojej strony i robi wszystko aby się mnie z niej pozbyć.
Czy w tym roku stracę pracę czy raczej mogę być o nią spokojna?
Anna 30.05.1985
  Pozdrawiam serdecznie

Offline

 

#52 2023-01-22 22:04:43

 Mikesz

Administrator - wróżbita

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2013-10-28
Posty: 4509

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

Do Julijanka - Anna :

Raczej nie możesz być o nią spokojna ...
W/g Kart - cały czas ta Twoja koleżanka - będzie "ryła pod Tobą " i robiła wszystko, aby pozbyć się Ciebie z pracy .
I musisz być  przygotowana  w 2023r.  - na różne sytuacje i zdarzenia w tej kwestii .
Tarot pokazał , że jednak istnieje pewne niebezpieczeństwo utraty Twojej dotychczasowej pracy  / 3 Monet p.p  - Księżyc p.p - 3 Kielichów p.o / .
Musisz być już teraz  ewentualnie  na to gotowa  i na wszelki wypadek już teraz rozglądać się powoli za ew. jakąś inną , nową  pracą . To zawsze  nigdy nie zaszkodzi ...
W codziennym życiu  warto mieć stale w swym zapasie  - w razie trudnej i niespodziewanej sytuacji  -   wariant B postępowania ... -
Pozdrawiam i powodzenia.

Mikesz

Offline

 

#53 2023-01-22 23:52:35

 Mikesz

Administrator - wróżbita

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2013-10-28
Posty: 4509

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

Do Szczęściara :

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin ... -

Jeżeli chodzi o tego pana T. / z pytania na prv . / - to w Kartach nie widać jakiś konkretnych, pozytywnych relacji typu uczuciowo - sercowych między Wami w 2023r.
Wprawdzie oboje Was ciągnie coś do siebie , ale w Tarocie nic z tego konkretnego nie wynika / Królowa Monet p.o - 7 Buław p.p - Królowa Mieczy p.o / i to bardziej z Twojego powodu ... ?
Wniosek : po raz kolejny piszę i odpowiadam Tobie : daj sobie w końcu spokój ze wszelkimi osobistymi kontaktami z osobami z Twojej klatki schodowej .../ ! ? / -

Mikesz

Offline

 

#54 2023-01-24 12:26:50

RossMar

Użytkownik

Zarejestrowany: 2020-11-13
Posty: 26

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

Mikesz poproszę Cię o rade- która opcja zakupu auta wydaje się wg kart lepsza- pierwsza czy druga, te i dane podeślę na pw.

Offline

 

#55 2023-01-24 18:40:53

 Mikesz

Administrator - wróżbita

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2013-10-28
Posty: 4509

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

Do RossMar :

Pewnie ta odpowiedź Ciebie nie zadowoli ...
Tarot wyraźnie zasygnalizował , abyś na dzień dzisiejszy wstrzymał się od  zakupu jakiegokolwiek samochodu.
To nie ta pora, nie ten czas na właściwą decyzję , nie te samochody ...
W/g Kart - oba auta są dla Ciebie zdecydowanie na -  nie ...
BMW - 9 Monet p.o  - 9 Mieczy p.o
Mercedes - 5 Mieczy p.p - 8 Mieczy p.p
O Mercedesie - zapomnij ...
Poczekaj do wiosny z decyzją zakupu samochodu , nie podpalaj się, poczekaj spokojnie  na właściwy wybór do wiosny, bo inaczej będziesz miał poważne problemy z  kupionym teraz samochodem.
4 Karty i 4 koszmarne ...
Tak pokazał mi Tarot i tak odpowiadam .

Mikesz

Offline

 

#56 2023-01-24 19:55:01

RossMar

Użytkownik

Zarejestrowany: 2020-11-13
Posty: 26

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

Dzieki za ekspresową rade.
a ewentualnie w czym dopatrywałbyś się obecnie problemów- w marce/kosztach/jakims problemom z modelem?

Offline

 

#57 2023-01-24 21:30:42

 Mikesz

Administrator - wróżbita

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2013-10-28
Posty: 4509

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

RossMar :

Oba te  samochody -  po krótkim czasie użytkowania  - mogą okazać się niepełnosprawne.
Wciąż będzie coś nie tak ...
Coś może wyniknąć względem spraw technicznych, które nie sposób zauważyć bezpośrednio  przy kupnie danego samochodu.
Nie daj nabrać się  na cenę .
Karty radzą poczekać .
Mercedes - na pewno jest do dupy , ktoś chce Ci wcisnąć uszkodzony samochód ... ? To jest jakaś dyskretna usterka .. ?
Poczekaj i od nowa za 1 - 2 miesiące spróbuj ponownie od początku kupić dla siebie odpowiedni samochód .
Taka moja rada.

Mikesz

Offline

 

#58 2023-02-04 22:05:27

Tusia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2018-01-13
Posty: 44

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

Witaj Mikeszu.
Bardzo Cię proszę o sprawdzenie co się dzieje z moją mamą - a dokładnie jej stanem zdrowia. Ostatnio widzę, że zachowuje się dziwnie, coś ukrywa. Ma nie najlepsze, niejednoznaczne wyniki badań. Czy to coś niebezpiecznego, czy powinnam się martwić, jakoś mogę pomóc?
Bardzo proszę o podpowiedź.
Mama - Hanna, 02.12.54

Pozdrawiam ❤️

Offline

 

#59 2023-02-05 18:06:44

wichura.78@wp.pl

Użytkownik

Zarejestrowany: 2016-05-28
Posty: 42

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

puk, puk dobry wieczór Szanowny Panie Mikeszu,

Witam serdecznie w tym Nowym Roku i życzę jak najwięcej zdrowia i tysiąca miłych podarunków od losu za tyle bezpłatnych i zawsze bezbłędnych wróżb...które pomogły zagubionym, szukających podpowiedzi ludziom.

I ja poprosiłabym o postawienie kart dla mnie Kasia ur. 06.09.1981 z zapytaniem czy w sferze finansowej i zawodowej widać jakąś poprawę u mnie na lepsze...? Czy jest nadzieja, że kiedyś, a może już za chwileczkę już za momencik... a może i wcale... nigdy nikt nie dostrzeże we mnie potencjału i nic nie zmieni się na lepsze...a lepsze dla mnie jutro było wczoraj.

Z góry dziękuję...dziękuję...dziękuję Ci za dar i talent Twojego widzenia i umiejętności odczytywania ludzkiego losu z kart i poświęcony dla mnie czas.

Offline

 

#60 2023-02-05 19:16:32

 Mikesz

Administrator - wróżbita

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2013-10-28
Posty: 4509

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

Do Tusia :

W/g Kart - stan zdrowia Twojej mamy może nie być dobry , ani prawidłowy.
Wymagana jest dalsza, bardziej dokładniejsza diagnostyka lekarska w kierunku jej dolegliwości  oraz Jej dziwnego zachowania / 4 Mieczy p.p - Paź Kielichów p.o - Kapłanka p.o - 6 Kielichów p.o /.
Możliwe początkowe zaburzenia w sferze umysłowo - psychicznej  / - związanego z wiekiem  ?

Mikesz

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.biolgeo0910.pun.pl www.polscyfanatycy.pun.pl www.zagadeczki.pun.pl www.hetmanska1944.pun.pl www.dragonballgame.pun.pl